ataturk

انجمن ایرانیان ترکیه

مطالب این پست...

آزمون تومر

آزمون تومر: کلمه TOMER اولین بار برای مرکز آموزشی زبان ترکی دانشگاه آنکارا استفاده شد و به همین دلیل است که آموزش زبان ترکی در موسسه یا دانشگاه‌های دیگر نیز به همین نام معروف می باشد .

تمام دانشجویان خارجی برای شروع آموزش در دانشگاه ،بعد از ثبت نام احتیاج به مدرک تومر دارند.

تومر به زبان آموزش ترکی در سطح C1،B2،B1،A2،A1 می‌پردازد .

معمولا دانشگاه‌های مختلف برای رشته‌های مختلف، مدرک تومر در سطهای B1 بعضا B2 و گاهی C1  می خواهند که 50 درصد از نمره کل را برای قبولی شرط میگذارند.

آموزش تومر شامل خواندن ،نوشتن ،صحبت کردن و گرامر یا همان درک مطلب می باشد .

مهمترین دغدغه دانش‌آموزان خواندن هست چون که سرعت روخوانی بالا باید داشته باشند تا سوالات را در زمان تعیین شده پاسخ دهند.

انجمن ایرانیان برای آموزش تومر اهمیت بسزایی قائل می باشد چراکه دانشجویان زیادی علی رقم قبولی در دانشگاه ،بعلت نداشتن مدرک تومر مجبور به دادن هزینه ای گزاف شده و یکسال از آموزش دانشگاه عقب می مانند .

انجمن به همین منظور آموزشگاه دکتر اوز را تاسیس نموده و برای اعضای انجمن با هزینه‌های بسیار پایین با استفاده از بورسیه ۵۰ درصدی، امکان آموزش در این رشته را فراهم نموده است .

متقاضیان ورود به دانشگاه بعد از اخذ عضویت در انجمن با پرداخت ماهیانه به آموزشگاه دکتر اوز از این امکانات انجمن می توانند استفاده کنند .

انجمن ایرانیان برای بالا بردن کیفیت تحصیلی در این خصوص با دانشگاه استانبول و دانشگاه آنکارا پروتکل تحصیلی داشته و با هزینه های بسیار پایین و آموزش اساتید هر دو دانشگاه و برگزاری امتحان تومر در خود انجمن تسهیلات زیادی برای متقاضیان فراهم نموده است.

در کلاسهای تومر از تمام امکانات سمعی و بصری استفاده می‌شود و کلاسها در حد استاندارد وزارت آموزش و پرورش می باشد ناگفته نماند آموزشگاه دکتر اوز تنها آموزشگاه منتسب برای ایرانیان در ترکیه است که مجوز از طرف وزارت آموزش و پرورش را دارد  .

محل این کلاس ها در آموزشگاه دکتر اوز بوده و بورسیه ۵۰ درصدی از طرف انجمن (علی رقم پایین بودن هزینه ثبت نام)برای اعضا در نظر گرفته شده است.

اگر سئوالی دارید از ما بپرسید....